Pracujemy z:

Biuro Rachunkowe RK Bydgoszcz pracuje na Insert GT

Decrease Font Size Increase Font Size


Biuro Rachunkowe "RK" świadczy kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla firm oraz osób fizycznych.

Naszym celem jest zapewnienie swoim Klientom maksymalnego bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym. Dlatego, poza standardowym pakietem usług rachunkowo-księgowych, zapewniamy możliwość uzyskania porad prawnych - także w sprawach pozaksięgowych.

Właściciel Biura posiada ponad 20-letnie doświadczenie w "księgowości". Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Posiadane doświadczenie oraz zdobyte wykształcenie w dziedzinie administracji, rachunkowości i prawa podatkowego, stanowią solidną i pewną gwarancję rzetelności, profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Posiadamy, niezbędną do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, licencję Ministra Finansów - Certyfikat Księgowy Nr 33504/2009 - wydany na podstawie art. 76b ust. 1 ustawy o rachunkowości (Dz. U. z 2002 r., Nr 76, poz. 694, z późn. zm.)

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także w celu zapewnienia pełnego - merytorycznego i finansowego - bezpieczeństwa obsługiwanych Klientów działalność Biura objęta jest ubezpieczeniem w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej.

Swoje usługi świadczymy dla firm z branży handlowej, budowlanej, reklamowej, usług instalacyjnych, transportowych, pośrednictwa i wyceny nieruchomości, indywidualnych praktyk lekarskich, i innych ...

Dołącz już dziś do grona naszych zadowolonych Klientów.